Opravy NTB 

Opravy noteboků

Již nám prošly dílnou stovky notebooků a tedy víme co s nimi. Stači nám nefukční přístroj zanést, prohlédneme jej, zdiagnostikujeme závadu a navrhneme řešení, které s Vámi prokonzultujeme. Pokud bude  oprava ekonomicky rozvážná, opravíme jej. Provádíme poměrně náročné opravy, jako jsou prohřevy BGA chipů,  překuličkování či jejich výměny. Všechny opravy provádíme u nás, tedy se nezdržujeme s přeposíláním do jiných servisů.


Údržba, čištění NTB

Váš domácí přítel není bezúdržbový! Revize čistoty chladícího sytému je klíčová pro prodloužení životnosti NTB. Z nenápadného a plíživě se projevujícího předpokladu se později generuje cca 80% všech vážných a poruch. Doporučujeme v cyklu cca 1/2 roku si nechat odborně prohlédnout chladící systém. Dle míry znečištění navrhneme správnou periodu dalšího pročištění. Ceny za vyčištění NTB se pohybují v rozmezí 300 - 600 Kč bez DPH, dle typu NTB. Důsledky zanedbání údržby NTB jsou velmi drahé.

V této cenové relaci vám zkontrolujeme stav chladících podložek, chladící pasty i funkci chadícího systému heatpipe. Následně kontrolujeme teplotní poměry na chipech. (někdy je nutno rozebrat celý NTB).   Znečištění chladiče si můžete prohlédnout na fotografii pod nabídkou servisu.

Doprava

Pokud máte problém s odesláním balíku, pak dopravu zajistíme zpětným svozem firmou PPL. Cenu zohledníme při případném odkupu nebo výši ceny opravy.

Termíny

Opravy provádíme průměrně do týdne, pokud nejsme vázáni dodávkou komponent, které nemáme skladem. 

Ukázky znečištění chlazení