Senior koutek - nebojte se počítače! 

Vážení senioři, 

Senior koutek - podpora seniorům ve městě Přerov v oblasti IT technologií. Na provozovně v ulici Klivarova 3 (bývalý tabák) Vám je k dispozici personál, který pomůže v obsluze IT techniky. Zajistíme také vzdálenou pomoc s obsluhou počítače nebo zajistíme nutné opravy, tak abyste mohli bezstarostně užívat života bez stresu z nefungující techniky. Můžete nás osobně navštívit či zavolat pro vzdálenou pomoc. Máme zde studovnu pro zajištění individuálních školení nebo k získávání dovedností v internetovém prostředí pod dohledem zkušeného pracovníka. Pracovat lze jak na vlastních počítačích tak na přichystaných zařízeních na provozovně.

Pro zajištění pomoci volejte
na telefonní číslo +420 581 332 532 nebo na +420 581 332 622
Download AnyDesk

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

CT-Fair s.r.o. 

Vážení obchodní přátelé, 

        vítejte na webových stránkách firmy CT-Fair s.r.o.  Firma byla založena v roce 2009. Orientujeme se na opravy a čištění IT techniky (notebooky, PC, mobilní telefony) a na prodej veškeré výpočetní techniky. Zajišťujeme servis sítí LAN, konfigurace routerů, včetně routerů Mikrotik, nastavení VPN komunikace, konfigurace Serverů, zajištění bezpečnosti IT technologií, diagnostikujeme problémy s WiFi či obecně s nespolehlivým internetem, spravujeme firemní IT, zajišťujeme servis Medicus, servis databází SQL, zajišťujeme provoz Pohoda, Money a dalších SW. 
Download AnyDesk

Pro zajištění pomoci volejte
na telefonní číslo +420 581 332 622

       Nezbytným zázemím pro poskytování těchto služeb je velmi dobře vybavená servisní dílna,s kvalitními nástroji pro pájení mnoha el. součástek. Díky tomu jsme schopni odstranit široké spektrum poruch,  které se na IT technologiích vyskytují.


     Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Otvírací doba 


Pondělí - Pátek  09:00 - 17:00.

Pokud budeme řešit externí zakázky, bude provoz prodejny dočasně omezen. V těchto případech volejte na mobilní telefony pro přesné informace:

Jiří Kohout - 725 588 779
David Wagner - 733 433 622

V obědové pauze máme otevřeno, dle dispozic jednotlivých pracovníků..

Děkujeme za pochopení.

Prodejna CT-Fair s.r.o.


PředchozíNásledující